Про Фітокомплекс

Використання Фітокомплекса Левицького - це повернення рівноваги, підтримка і стимулювання власних захисних сил організму. Прекрасний, мудрий і природний метод вирішення багатьох проблем, в тому числі онкологічного характеру.

Фітокомплекс Левицького – трав’яний збір, запатентований під назвою «Фітопрепарат Левицького», при застосуванні онкохворими дає відмінний результат. Це засвідчив Всеукраїнський Інститут онкології АМНУ, де проходила його клінічна апробація. Ось витяг з офіційного висновку заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук професора В.А. чорного:

Була виділена група важких, практично невиліковних хворих. Лікування проводилося із застосуванням препарату Олександра Левицького протягом двох-трьох місяців. В результаті відзначено поліпшення загального стану хворих, зменшилися або навіть припинилися болі різної локалізації. Пацієнти почали додавати у вазі. У процесі контрольного дослідження у більшості хворих відзначено стабілізацію пухлинного процесу, а в окремих випадках пухлина, раніше виявлена ​​за допомогою УЗД та інших клінічних методів дослідження, перестала визначатися.

Властивості фітокомплексу:

Позитивні дії препарату обумовлені властивостями рослинних компонентів, які входять до його складу, при цьому фітокомпоненти підсилюють дії один одного. Біологічно активні речовини екстрактів лікувальних трав активно впливають на підвищення загальної реактивності організму, зниження інтоксикації, а також підвищення апетиту, поліпшення сну, збільшення ваги при виснаженні і не володіють побічною дією. Оскільки препарат сприяє відновленню загальної опірності організму і не має побічної дії, його доцільно застосовувати для профілактики онкозахворювань та з метою підвищення імунітету. А також в якості супроводу в процесі проведення комбінованого лікування стандартними методами, використовуваними в онкології, для усунення побічних ефектів від їх застосування.

Препарат доцільно застосовувати до і після проведення хірургічних методів лікування, що сприятиме, в певній мірі, придушення рівня процесу метастазування пухлини, внаслідок придушення життєдіяльності ракових клітин.

Фітокомплекс Левицького з успіхом використовується як препарат супроводу при проведенні загальноприйнятих в онкології методів лікування. Зокрема при супроводі хіміо і рентгенотерапії препарат в максимальному ступені нівелює і виключає їх побічні дії. Крім того, фітокомплекс покращує роботу сечостатевої сфери у чоловіків і жінок, бронхо-легеневої системи, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, підвищує імунітет.

Рецепт лікаря не потрібно.

Часті запитання!

Що стосується протипоказань до застосування лікувальних трав, то добре відомо, що на відміну від хім-фармпрепаратів, правильно складені фіто збори не дають небезпечних для здоров’я побічних реакцій.

Найкращий варіант починати застосування фітокомплекси Левицького в початкових стадіях розвитку раку. Якщо ж стан хворого вимагає оперативного втручання, то найбільш оптимальним рішенням буде застосування препарату як до, так і після операції, оскільки даний фітозбір сприяє знищенню метастазів.

Як показала практика, і засвідчив Національний інститут раку, найбільша ефективність препарату виявлено при онкозахворюваннях шлунково-кишкового тракту, молочної залози, простати, легенів (в залежності від ступеня ураження). Дуже хороший результат показує при мастопатії.

Якщо хворому показано хірургічне лікування, то воно має бути здійснене, після чого можна застосувати хіміотерапію, рентгенотерапію і інші методи лікування. Фітокомплекс Левицького слід застосовувати між курсами хіміотерапії і рентгенотерапії. Це дає можливість в значній мірі поліпшити загальний стан хворого. Після прийому фітокомлекса стабілізуються показники крові, нормалізується тиск, з’являються апетит, сила, енергія, а відповідно і інтерес до життя.

Фитокомплекс Левицького неймовірно ефективний, оскільки складається з двох основних груп трав: перша група сприяє підвищенню імунітету, що забезпечує стійкість організму до раку і різних інфекцій. Друга група – має безпосередній здатність знищувати атипові і ракові клітини, а також мікроби.

+38 096 426 97 18

+38 099 062 55 17

ТУ У 10.8-34916549-001:2019

Протокол за результатами лабораторних досліджень №1406 від 22 листопада 2019 Центру превентивної медицини Державного управління справами

Сертифікація

Фітокомплекс Левицького пройшов клінічну апробацію в 2006 році в Інституті онкології АМН України. Відзначено позитивний результат.

Фітокомплекс Левицького запатентовано під № 35128 від 26.08.08 р

Склад Фітокомплекса